LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bisedo çlirë me të afërmit tuaj në perëndim edhe atë free.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Bisedo çlirë me të afërmit tuaj në perëndim edhe atë free.   Fri Apr 01, 2011 10:08 am

Bisedo çlirë me të afërmit tuaj në perëndim edhe atë free.
Ky Program u mundëson biseda me kohezgjatje deri në 5 minuta. http://download.12voip.com/setup12voip.exe Ofert shum e kërkuar nga shum vllazni dhe motra,një program i thjeshtë dhe shum efikas për të komuniku me të afërmit e juaj në perëndim.

As salaam alaikum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Bisedo çlirë me të afërmit tuaj në perëndim edhe atë free.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog