LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diqka qe do te ju duhet veres per pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Diqka qe do te ju duhet veres per pc   Thu Mar 31, 2011 7:27 am

Diqka qe do te ju duhet tere veren per pc
Vellzer te gjith e dim se ne stinen e veres ka temperatura te larta
edhe disa pc nuk mund ti perballlojn ato keshtu ata nxehen ose shkojne overheat
kjo mund te demtoje ndonje pjese
per te penguar kte
mund te perdorim programin speed fan i cili sheben per ftohjen dhe stabilitetin e tempertatures se pc eshte shum e rendeshishme qe ta keni
pasi ta aktivizioni do ta vereni se kompjuteri po ben zhurma
kto jan vetem fluturate e pc qe po punojn ta bejn temperaturen e pc stabile

per me shum informata se si duhet te perdoret programi qoni comente nse ju dduhet ndihme

lniku per shkarkim::
http://www.soft82.com/get/download/windows/speedfan/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Diqka qe do te ju duhet veres per pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog