LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Hyrja ne pc pa psw tek windows xp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 25
Location : PEJE

MesazhTitulli: Hyrja ne pc pa psw tek windows xp   Tue Mar 29, 2011 12:43 pm


1.Kur e ndezni kompjuterin u del "Welcome" edhe pastaj u kerkon Passwordin per me u logirat.Ne ate moment kur kerkohet paswordi ju shtypni Ctrl Alt dhe Delete, gjersa mbani te shtypur Ctrl Alt ju shtypni shpejt dy here Delete e pastaj u paraqitet nje dritare me keto te dhena: Aty ku shkruan (user name):shkruani administrator ndersa passwordin qe e kerkon me ia dhene ju mos e plotesoni mos jepni asnje password, pasi qe keni shkruar administrator te user name: ju shtypni enter dhe kompjuteri do te hapet por hapet nga administratori dhe pastaj shkoni Start Settings Control panel user accounts dhe aty paraqitet guest dhe emri i personit qe ka krijuar emrin e kompjuterit pastaj klikoni te emri i personit dhe aty del change name, new password ju shkoni remove password dhe kur e beni kete punim e restartoni kompjuterin dhe pastaj ju do logirateni pa password user ne Kompjuter (ne nje menyre ju e keni hack passwordin e Xp-se..Kjo metod nuk vlen ne ata Kompjutera qe gjate formatizimit kane krijuar User-a BY..ADM..GLEI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Hyrja ne pc pa psw tek windows xp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs