LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shikoni video nga Youtube ne formatin HD (High Definition)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si te shikoni video nga Youtube ne formatin HD (High Definition)   Wed Oct 20, 2010 6:42 pm

Kerkoni videon qe doni te shikoni dhe mbasi ta keni gjetur, ju do filloni ta shikoni ne format normal. Qe ta shikoni ne HD mjafton te shkruani kodin &fmt=18 në fund te linkut tek Address Bar dhe shtypni Enter qe video te filloje përsëri. Mbasi te keni shkruajtur kodin do shikoni qe videoja dhe audio do jenë ne një cilësi shumë me te lartë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si te shikoni video nga Youtube ne formatin HD (High Definition)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog