LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shkarkoni video nga YouTube pa instaluar asnje program.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si te shkarkoni video nga YouTube pa instaluar asnje program.   Wed Oct 20, 2010 6:41 pm

Shkoni ne Youtube.com dhe kerkoni videon qe doni, ne momentin qe ju shikoni videon, tek URL zevendesoni vetem youtube me voobys, dhe do ju dale opsioni Download Video

Prshmb.

www.youtube.com/watch/blablabla
www.voobys.com/watch/blablabla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si te shkarkoni video nga YouTube pa instaluar asnje program.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog