LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Temë: Si mund te fitoni me uploadimet qe beni ???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Temë: Si mund te fitoni me uploadimet qe beni ???    Wed Oct 20, 2010 6:33 pm

Po e hap kete teme per arsyen e vetme sepse dua ta ndaj me ju kete shans qe ju ofron webfaqja ziddu.com

www.ziddu.com eshte nje faqe si Rapidshare, Megaupload etj. ne te cilen mund te uploadosh file pa limit. Dheeeeee duke i uploaduar dhe i hedhur ne internet ju fitoni per cdo shkarkim qe i behet. Kshu ju mund te fitoni money edhe duke uploaduar. Ziddu ka nje te mire qe nuk ka limit uploadimi, dmth mund te hidhni sa me shum gjera qe te keni qejf. Une per vete jam shum i kenaqur megjithse nuk kam qen shum aktiv me kete faqe. Ju keshilloj ta provoni. Do ju lutesha te rregjistroheshit si te referuarit e mi, me kete rast do me benit shum nder. Faliminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Temë: Si mund te fitoni me uploadimet qe beni ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum |  |  | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com