LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta fikim PC, kur nuk fiket?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si ta fikim PC, kur nuk fiket?    Wed Oct 20, 2010 6:29 pm

Pershendetje te gjitheve.
Nese keni problem, qe nuk mund ta fikni Pc, ketu keni nje zgjidhje te shkurter.Eshte e testuar nga une personalisht, dhe ka funksionuar.

Me tastin e djatht tek My Computer, dhe kliko Properties.


Pastaj kliko Advanced.

Tek Startup and Recovery, kliko Settings dhe hape Startup and Recovery

Hiqe nese eshte e klikuar Automatically restart, dhe kliko OK.

Ristarto PC dhe do funksionoje pa probleme!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si ta fikim PC, kur nuk fiket?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com