LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Temë: Programe falas per windows ne menyre Automatike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Temë: Programe falas per windows ne menyre Automatike   Wed Oct 20, 2010 6:23 pm

Ninite Instalon Programe falas per windows ne menyre Automatike

qs jeni duke kaluar nga Windows Xp ne Vista ose ne Windows 7 ose thjesht keni bere nje format te kompjuterit tuaj ju do te harxhoni nje kohe te konsiderueshme për te gjetur dhe instaluar programet tuaja te preferuara ne internet duke shtypur butonin next me qindra here. Vetem nqs perdorni sherbimin e faqes “Ninite” mund tja hiqni vetes tere kete pune thjesht duke zgjedhur programet e tua te preferuara ne kete faqe dhe ti instaloni te gjitha pernjehersh ne menyre automatike.

Ninite punon ekzaktesisht sikurse reklamohet, Drejtohuni tek Faqja e Ninite zgjidhni programet falas qe preferoni nga secila kategori, shkarkoni instaluesin falas qe ajo ofron dhe instalojeni.

Ninite kalon neper instalimin e programeve te ndryshme me disa pyetje minimale dhe ja ku u be.

Perzgjedhja qe mund te beni ne kete faqe eshte fantastike, me shume programe “Te Domosdoshme” si psh:
Chrome, Firefox, Safari
Yahoo Messenger, Skype, Live Messenger, Google Talk
iTunes, KMP Player, VLC,
Adobe Reader, Open Office, CutePDF
Avast Antivirus, AVG Antivirus
Flash, Java
Emule, uTorrent
Evernote, Everything, Keepass, Google Earth
ImgBurn, CCleaner, Teracopy
7-Zip, WinRAR
Notepad++,Filezilla

Programet qe jane me germa te trasha jane programet qe une personalisht i instaloj sa here formatoj kompjuterin.

Instalimet qe ofron Ninitejane shkarkime falas vetem per sistemet Windows.

Per te shkuar tek faqja e Ninite klikoni http://ninite.com/

FLORENTI: http://www.zbavitje.com/shkarkime/ninite-instalon-programe-falas-per-windows-ne-menyre-automatike.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Temë: Programe falas per windows ne menyre Automatike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog