LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te punoj PC me shpejt!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si te punoj PC me shpejt!!   Mon Oct 18, 2010 8:17 am

Shko "propeties" ne DESKTOP pastaj "Appearance" dhe zgjedhe WINDOWS CLASSIC STYLE pastaj "apply" "OK" dhe do shihni se pc do punoj me shpejt, nuk do ket me pak pengesa folderat do hapen me shpejt etjj. Punon ne WINDOWS XP... edhe pse pamja nuk eshte e pelqyeshme por per Ju qe nuk e keni ditur ja ku e keni Shpresoj tju pelqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si te punoj PC me shpejt!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog