LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programet te cilat sherbejn per zgjidhjen e detyrave te matematikes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Programet te cilat sherbejn per zgjidhjen e detyrave te matematikes   Thu Sep 13, 2012 2:50 pm

Ja linku http://www.mathway.com/problem.aspx?p=basicmath

Dhe ja nje program tjeter per te njejten : Algebrator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Programet te cilat sherbejn per zgjidhjen e detyrave te matematikes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: SHKENC-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog