LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te luajm me lojrat e reja ne pc te vjetër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si te luajm me lojrat e reja ne pc te vjetër   Tue Jul 03, 2012 2:31 pm

Vetem duhesh me download Swift Shader 2.01 ose Swift Shader 3.0 kjo varet prej lojes nese loja e lyp Swift Shader 2.0 e download Swift Shader 2.0 nese e lyp Swift Shader 3.0 e download Swift Shader 3.0 tash me posht do tju tregoj se si te veproni me te

pasi qe i keni download shader 2.0 shkoni ne MY COMPUTER---LOCAL DISK:C-----PROGRAM FILE PASTAJ E GJEN LOKACIONIN APO EMRIN E LOJES QE DESHIRON TE LUASH I KOPJN SHADER 2.0 OSE 3.0 I SELEKTON NIHER ME TE DJATHTIN E MIUT KLIKON COPY PASTAJ SHKON TE LOJA QE E KE GJET NE PROGRAM FILE DHE E BEN BRENDA FAJLLAVE TE LOJES PAST APO ME TE DJADHTIN E MIUT KLOKON PAST DHE MUNDESH ME LUJT PA PROBLEM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si te luajm me lojrat e reja ne pc te vjetër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog