LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PER TA SHPEJTUAR PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: PER TA SHPEJTUAR PC   Sun Aug 01, 2010 3:39 pm

PER TA SHPEJTUAR PC SE PARI HYM NE MY COMPUTER PASTAJ NE ADVANCED PASTAJ COSTUM DHE NE COSTUM I HEQIM SHENJAT 4 PIKAVE TE PARA DHE ME PAS NE PIKEN KU SHKRUAN MENY NUK JA HEKIM VIN PO PAS SAJ I JA HEQIM VIN EDHE 8 TE TJERAVE DHE E PREKIM OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
PER TA SHPEJTUAR PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog