LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutorial - Shkarko video nga Youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Tutorial - Shkarko video nga Youtube   Fri Apr 01, 2011 10:02 am

Tutorial - Shkarko video nga Youtube
Në kete tutorial do ju mesoj se si te shkarkoni video nga Youtube shume shpejt dhe falas, krejt duke perdorur vetem nje fjale te vetme "OK"


Zgjedim videon per te shkarkuar,

Në linkun e tij shtojme "OK"

Linku origjinal:
Kodi:
https://www.youtube.com/watch?v=8IN_3B0KeGI
Siq e thash edhe me lart, ne linkun origjinal shtojme fjalen OK menjehere pas WWW.

Linku duhet te jete keshtu:
Kodi:
http://www.OKyoutube.com/watch?v=8IN_3B0KeGI


Shpresoj te ju kete ndihmuar sadopak atyne qe ju eshte nevojitur


Selam Alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Tutorial - Shkarko video nga Youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog