LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kujdes! Permes facebook vjedh MSN Password!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Kujdes! Permes facebook vjedh MSN Password!   Fri Apr 01, 2011 9:58 am

Kujdes! Permes facebook vjedh MSN Password!

Eshte nje lajm qe pak a shum eshte perhapur thuajse tek te gjithe miqet dhe shoket e mi...pra keni kujdes shume "hackera" qe shfrytezoin rastin qe t'iu vjedhin passwordin e e-mailit tuaj te MSN ata tani e kan me te leht kete gje!

Shume persona qe perdorin Facebook-in e kan humbur e-mail addressen duke menduar qe dikush ia ka thyer passwordin!
E verteta eshte kjo: Scripterat fallco kan pergaditur faqe facebook fallce duke futur dhe KeyLoggera te ndryshem per te pasur sukses me e keqja eshte se 99% te antareve te facebook po perdorin e-mailin me password te njejt si ne facebook si ne e-mail duke mos harruar cekur dhe te dhenat personale gje qe iu lehteson llamerave per vjedhjen e nje password e-maili!

Pra keni kujdes lajmroni te gjithe antaret/miqet tuaj qe mos te perdorin te njejtat udhezime (shenime) si ne Facebook privacy po ashtu dhe ne MSN Account!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Kujdes! Permes facebook vjedh MSN Password!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion |  |  | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog