LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me Shpejtu Internet Explore:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si me Shpejtu Internet Explore:    Fri Apr 01, 2011 9:48 am

Si me Shpejtu Internet Explore:

Kliko Start, Run Sheno ne Run inetcpl.cpl dhe Kliko OK

General Tab

Set Days to Keep History to 0

Kliko te Butoni Settings ,bene 1 MB

Pastaj shko Advanced

Heq-jani Pikat[/color][/size]
Automatically Check For Internet Explorer Updates
Display A Notification About Every Script Error
Enable Install On Demand (Internet Explorer)
Enable Install On Demand (Other)
Enable Offline Items To Be Synchronized On A Schedule
Enable Personalized Favorites Menu
Enable 3rd-Party Browser Extensions
enable Visual on button and controls in web pages
Reuse Windows For Launching Shortcuts
Java Console Enabled
Java Logging Enabled
Enable Automatic Image Resizing
Enable Image Toolbar[/b]Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si me Shpejtu Internet Explore:
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog