LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 (2) ====MY computer Speed ====

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: (2) ====MY computer Speed ====   Fri Apr 01, 2011 9:35 am

(2) ====MY computer Speed ====

Tash po ju Spjegoj Edhe Prej my Computer-it Mundeni me Shpejtu Afishimin,Rifreskimin.filtrimin
shkojm My computer Me djathten Propertis
Pastaj ADVANCED
Pastaj shkojm tek Përformanca që Lexon aty
Performance Shkoni Settings.. Pastaj hapet Dhe Ju ja leni Vetem Dy pikat E Fundit
Ja Foto:

Pastaj Shkojm e hapum My computer Tani Tools Tani folder Options
Dhe E shikoni foton:

Pastaj. Shkojm Aty te pasusi tjeter ne ADVANCED
Përseri Settings.. Në Fund
tek
Startup and Recovery
Kjo Startup eshte Gjat Startimit te Kompjuterit
Boot-i sa Me vonu Faqja startuse qe ju Paraqitet WINDOWS XP

Dhe tjetra
Ndalimi i rapoertimve Dhe Gabimve te Programeve
Error raport nuk ju Paraqitet

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
(2) ====MY computer Speed ====
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com