LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Si të kerkojm serial number ne google !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si të kerkojm serial number ne google !   Thu Mar 31, 2011 7:29 am

Selamu Alejkum , ja një sygjerim i shkurt se si të gjeni një serial për programin tuaj ..

Shko te shoki yn google dhe ne search e shtypeni "emrin e Programit" 94FBR
dhe do te keni mundesi te gjeni me leht seriale ne google.

Si punon kjo?

Kjo ne te vertet punon aq leht. 94FBR esht nje pjes e Office 2000 Pro cd key, qe esht gjersisht... Duke kerkuar per emrin e qelsit dhe 94FBR.

Web faqja qe esht rikthyer , duke shfletuar veçanërisht me qel ju duhet te pritni per serial number.

Shembull :

Revouninstaller 1.8 94FBR
Nero 9 94FBR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si të kerkojm serial number ne google !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | Video games | Roleplay Games (MMORPG, WOW...) | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog