LEXO MËSO STUDIO ME EMRIN E {ALL-LLAHUT} I CILI KRIJOJ QDO GJË
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te nxjerrim zerin si mp3 nga videot?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLORENTI
Admin


Posts : 203
Join date : 28/07/2010
Age : 26
Location : PEJE

MesazhTitulli: Si te nxjerrim zerin si mp3 nga videot?   Wed Mar 30, 2011 8:47 pm

Si te nxjerrim zerin si mp3 nga videot?
Shkarkohet dhe instalohet Programi falas AOA Audio Extractor
Do perdoret versioni bazik.
http://www.aoamedia.com/audioextractor.exe
hapet programi dhe behen vepsimet sipas figurave
nga 1 deri ne 8.Videos ne format flv(marre nga youtube)
ne tutorial ju nxorr zeri dhe konvertua ne mp3 ne bitrate 320 bit/sek
(cilesi shume e larte studio).Figurat 4,5,6.Fgurat 7 dhe 8 ,e fundit.


FUND.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://f-forum10.nstars.org
 
Si te nxjerrim zerin si mp3 nga videot?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
TE VËLLAZËRIA ISLAME*(FABA)* :: PËR PC :: RENTI-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog